whatsapp

Hakkımızda

Pars Rent A Car Kiralama Ve Transfer Hizmetleri

Pars Rent A Car, 10 yıldan bu yana kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Antalya araç kiralama denince ilk akla gelen firmalardan biri haline geldi. Müşteri memnuniyetini önceleyen hizmet zincirindeki her halkayı sizin güveninizi kazanmak için tasarladık.

Antalya rent hizmetlerinde öncü olmak için yola çıkan Pars, yerli ve yabancı turistlere verdiği hizmetlerle Antalya’nın gözde araç kiralama firmaları arasına girdi. Araç bakımından yasal zorunluluklara kadar her türlü ayrıntıyı düşünerek tasarladığımız hizmetlerimizde müşteri güvenliğini önemsiyoruz. “Pars” çatısı altında prensiplerimiz ve prestijimizle sektörde yer edinmiş bulunuyoruz.

Pars Rent A Car Bütçenize uygun, bakımları ve sigortaları yapılmış araç seçmenize olanak sağlıyor. Böylece hem araçlarımızı hem de keyfinizi sürebileceğiniz bir ortam hazırlıyor. Kısa veya uzun süreli araç kiralama hizmetleri için en mantıklı alternatifleri sunan bir firma olarak, Antalya ve ilçeleri başta olmak üzere bölgede saygın yerimizi korumanın hassasiyeti ile hareket ediyoruz.

Sizin yapmanız gereken sadece Antalya oto kiralama için araç, tarih ve yer seçimi yapmanız. İnternet sitemiz üzerinden kişisel bilgilerinizle rezervasyon formu doldurduktan sonra rezervasyonunuz onaylandığında seyahat planınızı hayata geçirebilirsiniz. Rezervasyon işlemlerini telefonla veya faks yoluyla da yapabilirsiniz.

Aracınızı ister havalimanında teslim edelim, isterseniz herhangi bir yere getirelim. Dilerseniz konakladığınız otelden de seçtiğiniz aracı teslim alabilirsiniz.